Scherm 14.0 inch, 1920 x 1080, B140HAN04.2 - Mat - 315 mm breed
Artikelnummer
  • ✔ Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
  • ✔ Eenvoudig te installeren
  • ✔ Garantie & service
  • ✔ Nederlandse support
1 a 2 weken levertijd
Komt u er niet uit of twijfelt u, neem dan altijd contact met ons op voordat u iets besteld.
Aanvullende informatie
MerkOEM A merk
Artikelnummer1190161
CategorieSchermen
ConditieNieuw
Garantie 6 maanden
Schermformaat14.0 inch
Beeldverhouding16:9
UitstralingMat
Schermresolutie1920 x 1080
Backligh modelLED
ResolutiestandaardWXGA++
IPSJa
Scherm connector30 pin
Connector positieRechts onder
TouchscreenNee
Bevestiging bracketsJa boven en onder
Backlight connectorNee
Barcode Number4000000539
Product informatie aanvragen.
- Heeft u een vraag over dit product?
- Kunt u niet vinden wat u zoekt?
Neem contact met ons op via onderstaand contactformulier of bel ons op 0183-513995
U kunt het product laten opsturen of ophalen in Gorinchem (op afspraak).
NU TIJDELIJK GRATIS VERZENDEN VOOR ORDERS VANAF 100 EURO IN NEDERLAND EN BELGIE.
Voor andere landen rekenen wij een kleine verzend toeslag, zie hier voor volledig overzicht.
GESCHIKT VOOR O.A.:
Lenovo ThinkPad E480
Lenovo ThinkPad E490
Lenovo ThinkPad E495
Lenovo Thinkpad E485
COMPATIBEL PART NUMMERS:
B140HAN04.2
B140HAN04.0 HW0A
Gratis verzenden vanaf 100 euro
Retourneren binnen 14 dagen
Scherm 15.6 inch, 1366 x 768, N156B6-L0A - Glanzend - Gebruikt Vorige Scherm 15.6 inch, 1366 x 768, N156B6-L0A - Glanzend - Gebruikt
To Top