Scherm 15.6 inch, 4K 3840 x 2160, LTN156FL06-301 - Mat- 359 mm breed
Artikelnummer
  • ✔ Voor 16:00 besteld = vandaag verzonden
  • ✔ Eenvoudig te installeren
  • ✔ Garantie & service
  • ✔ Nederlandse support
Direct leverbaar
Komt u er niet uit of twijfelt u, neem dan altijd contact met ons op voordat u iets besteld.
Aanvullende informatie
MerkOEM A merk
Artikelnummer1190165
CategorieSchermen
ConditieNieuw
Garantie 6 maanden
Schermformaat15.6 inch
Beeldverhouding16:9
UitstralingMat
Schermresolutie3840 x 2160
Backligh modelLED
ResolutiestandaardUHD
IPSJa
Scherm connector40 pin